Tālrunis: +371 22080562

Elektroenerģija

Datu centrs un iekārtas tajā ir aizsargātas pret strāvas īslaicīgu pazušanu, frekvenču kropļojumiem un citām niansēm ar slavenas un drošas firmas „APC" UPS iekārtām. Papildus garantiju, ka elektroenerģija pie mums būs visu laiku dod dīzeļa ģeneratora esamība un darbība, kura jauda ir 44Kw.


Lai nodrošinātu datu centra esošo iekārtu darbu bez pārrāvumiem, tika izplānota un īstenota stabila energo barošanas sistēma, kas aizsargā serverus, tīkla iekārtas un pašu datu centru pret strāvas īslaicīgu pazušanu, frekvenču kropļojumiem un citām niansēm, kas varētu apdraudēt tīkla un serveru darbību.


Šo drošību garantē slavenas un drošas firmas „APC" 2 Modulāras UPS - iekārtas, kuru jauda ir 40Kw (katrai). Pie mazākā elektroenerģijas traucējuma riska faktora rašanās sāk darboties UPS iekārtas, turpinot apgādāt datu centru ar elektroenerģiju. Ja viena UPS iekārta sabojājas (bet tāds risks ir novests līdz minimumam), tad otra sāks strādāt ar pilnu jaudu, bet darbojoties abas paralēli, viņas atbalsta viena otru, radot mazāku noslogojumu katrai UPS iekārtai.


Liels pluss mūsu energo barošanas sistēmai ir tas, ka mums ir atsevišķa Latvenergo padeves līnija, kura nav atkarīga no visām līnijām, kas atrodas mūsu datu centra tuvumā, un ja ar vienu no blakus esošiem transformatoriem kaut kas notiks, uz mums tas nekā veidā neatspoguļosies.


Papildus drošību garantē dīzeļa ģenerators, kura jauda ir 44Kw. Tāds ģenerators varētu apgādāt ar elektrību deviņu stāvu māju, ar divām kāpņu telpām.

Atrašanās vieta

Katlakalna 9A
Rīga, LatvijaKontaktinformācija

E-pasts: info@abcidea.lv
Tālrunis: +371 22080562, +371 22080563