Tālrunis: +371 22080562

Internets

Runājot par Interneta pieslēgumu un izeju globālajā tīklā bez traucējumiem, mēs varam lepoties par pirmklasīgu servisu, ko izveidojām, lai Jūsu serveriem vienmēr būtu brīvs ceļš un nekādu kolīziju. Tas tika panākts ar kvalitatīvas tīkla iekārtas palīdzību, jo mēs izmantojam tikai labas, visiem pazīstamas tīkla aparatūras firmas tādas, kā CISCO, lai organizētu tīklu un tā struktūru.


Mūsu tīklam ir savienojums uzreiz ar 3 Uplinkiem (Telia, LTK, TLC), nodrošinot tiešu, labu, ātru un drošu izeju Internetā jebkurā laikā. Tiešais pieslēgums pie LIX (Latvian Internet eXchange) apmaiņas punkta ar ātrumu 1Gbps, pie SMILE apmaiņas punkta ar ātrumu 1Gbps un Lattelecom ar ātrumu 1Gbps palīdz veidot ideālu savienojumu ar globālo tīklu, veidojot ātru un drošu ceļu.


Mūsu interneta apmaiņas sistēma un tīkli ir ļoti ātri un droši. Datu centra tīkla struktūra ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu maksimāli iespējamo informatīvo pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, maksimālo datu saglabāšanas kvalitāti un to aizsardzību pret nesankcionētas piekļuves.


Runājot par datu centra iekšējo komutāciju, mēs izmantojam tikai labākās ierīces - CISCO firmas komutatorus.


Tīkls serveru telpās tiek atdalīts gan fiziski, gan loģiski, kas garantē, ka Jūsu datiem neviens nepiekļūs. Drošību tīklā organizē firewall, kuram iespējas ir atļaut noteiktiem portiem ieeju, atteicot visam tīklam, vai atteikt dažiem portiem, toties ļaujot ieeju visam tīklam.

Atrašanās vieta

Katlakalna 9A
Rīga, LatvijaKontaktinformācija

E-pasts: info@abcidea.lv
Tālrunis: +371 22080562, +371 22080563