Tālrunis: +371 22080562

Klimats

Pareiza klimata un mitruma uzturēšana ir viens no galvenajiem drošības pasākumiem, kurus ievērojot būtiski samazinās serveru sabojāšanās gadījumu risks. Kondicionēšanas sistēma ir vajadzīga, lai uzturētu serveru telpās vēsu, serveriem piemērotu temperatūru, kā arī lai kontrolētu mitrumu. Elektro iekārtu liels daudzums norobežotās telpās izdala lielu, lieku temperatūru un ja telpas netiek atdzesētas un neuztur tajās vajadzīgo temperatūru, tad sistēma mēdz strādāt ar kļūmēm. Gaisa kondicionēšanas sistēma arī palīdz uzturēt mitrumu serveru telpu vajadzīgo parametru robežās. Pārāk daudz mitruma serveru telpā iekārtām var kaitēt, bet pārāk maz mitruma un statiska elektrība var sabojāt komponentes.


Mūsu datu centra klimats ir labi pārdomāta un droša sistēma, kura attiecās pie A klases sistēmām, kas garantē stabilu, drošu un pirmklasīgu darbību.


Mūsu serveru telpās strādā uzreiz divi kondicionieri, kuri ir savstarpēji rezervēti. Tas nozīmē, ka viens kondicionieris strādā uz pilnu slodzi, bet otrs viņu atbalsta, un ja gadījumā pirmais kādu tehnisku iemeslu dēļ atteicas strādāt, tad otrs sāk strādāt uz pilnu slodzi, turpinot uzturēt vajadzīgo temperatūru un mitrumu serveru telpās. Mūsu kondicionēšanas sistēma uztur temperatūru 18°C robežās, bet gaisa mitrumu pie 65%.


Kondicionieru uzdevums ir arī gaisa attīrīšana. Lai to nodrošinātu katrā kondicionierī atrodas A klases filtri, kas nodrošina daudzpakāpju attīrīšanu. Tie ne tikai pasargā cilvēku plaušas, bet arī pašu kondicionieri.

Atrašanās vieta

Katlakalna 9A
Rīga, LatvijaKontaktinformācija

E-pasts: info@abcidea.lv
Tālrunis: +371 22080562, +371 22080563