Тел.: +371 22080562

Отзывы клиентов

AS "Ceļu pārvalde" ir ļoti svarīgi, lai mūsu vēlmes un idejas ko bijām iecerējuši – īstenotos. ABC idea mums piedāvāja lielisku risinājumu ērtai, pārskatāmai, stilīgai un mūsdienīgai mājas lapas izveidei. Gala rezultāts – PERFEKTI! Paldies visai ABC idea komandai par mums nozīmīgā darba paveikšanu. Novēlam Jūsu komandai turpmāk būt tikpat kreatīviem!
[ Jūlija Grundāne, AS "Ceļu pārvalde" valdes priekšsēdētāja palīdze ]

Ar ABC idea sadarbība uzsākās neplānoti, bet ļoti veiksmīgi. Mēs, SIA Baltijas Informācijas Tehnoloģijas (BIT), izmantojam datu centra pakalpojumus, galvenokārt VPS īri. Raksturojot pakalpojuma piegādātāju, BIT var teikt, ka saņemam kvalitatīvu pakalpojumu, kas atbilst visām mūsu un mūsu klientu prasībām. Svarīgākais ir tas, ka ABC idea veic dažādus uzlabojumus klientu VPS darbībā klientam vēlamā laikā, proti, ārpus darba laika, maksimāli īsā laikā. Tādā veidā izdodas nodrošināt situāciju, ka izmaiņas nekādā veidā neietekmē klientu vides, kas mūsdienu dinamiskajā IT vidē ir svarīgi ikvienam uzņēmumam.
[ Harijs Gals, SIA "Baltijas Informācijas Tehnoloģijas" valdes loceklis ]

Ātrums, precizitāte un sniegto pakalpojumu kvalitāte ir izšķiroši faktori jebkurā darbā. Īpaši tad, ja tas ir saistīts ar informāciju tehnoloģiju jomu. Tieši ar šiem atslēgas vārdiem varam raksturot mūsu līdzšinējo sadarbību ar ABC idea.
[ Gints Kronbergs, SIA 3K STUDIJA valdes priekšsēdētājs ]

ABC Idea ir uzņēmums, kas nāk pretī jaunajiem uzņēmējiem un palīdz uzsākt darbību, piegādājot kvalitatīvu pakalpojumu par pieņemamu cenu, kas izaugsmes sākumā palīdz stabilizēt izdevumu plūsmu. Izmantojam Interneta vietnes, e-pastu uzturēšanas pakalpojumu un esam apmierināti ar reakcijas laiku uz mūsu pieprasījumiem, kā arī uz profesionālām konsultācijām no ABC Idea puses!
[ Jānis Eglītis, SIA "IT Platforma" valdes loceklis ]

Man patīk sadarbība ar ABC idea, jo saņemu laicīgu profesionālu atbalstu visdažādākajās situācijās, kuras rodas ikdienā. Varu būt pārliecināta un mierīga, ka sarežģījumu gadījumā ir spēcīga aizmugure, uz kuru varu paļauties. Paldies ABC idea par lielisko sadarbību!
[ Ilva Bērziņa, SIA Effective Business Solutions valdes priekšsēdētāja ]

Precizitāte, augsta līmeņa serviss un absolūta lojalitāte pret klientu - tā visspilgtāk varam raksturot savu veiksmīgo sadarbību ar ABC idea un viņu sniegto pakalpojumu un atbalsta kvalitāti.
[ Līga Rusmane, Latvijas Tuberkulozes fonda projektu vadītāja ]

Teicamā attieksme pret klientu un veicamo darbu, kā arī zināšanas un atbildība ir ABC idea ļoti vērtīgi aktīvi, kuri ne vienmēr mūsdienās ir sastopami vienkopus vienuviet. Apbrīnojama ir arī operativitāte. Sadarbība ar ABC idea kā pašnodarbinātai personai rada iespaidu, ka tomēr neesi viens - tik labs ir serviss.
[ Andrejs Pētersons, Pašnodarbināta persona ]

Sadarbībā ar ABC idea visaugstāk vērtēju profesionālismu, operativitāti un neticamu pretimnākšanu.
Izvēlos ABC idea, jo nepieciešami ne tikai risinājumi, bet vajadzīgi LABI risinājumi.

[ Mārcis Zihelmanis, SIA MZX valdes priekšsēdētājs ]

Acu veselības centra sadarbību ar ABC idea var raksturot kā ļoti sekmīgu. ABC idea darbinieki ir atsaucīgi un ieinteresēti mūsu vēlmju realizēšanā. Sadarbība ir izveidojusies radoša un operatīva. ABC idea komandā strādā zinoši un atsaucīgi cilvēki.
[ Ilona Klebere-Leimane, Acu veselības centra administratore ]

Uzsākot uzņēmējdarbību un arī visā tās pastāvēšanas laikā mēs visi pieļaujam kļūdas, bet sadarbību ar SIA "ABC idea" viennozīmīgi uzskatu par nekļūdīgāko izvēli SIA "Da & Jo" neilgajā pastāvēšanas posmā.
Uzticamība, profisonalitāte, ātrums un kvalitāte – tieši tas slēpjas aiz nosaukuma ABC idea.

[ Andris Vīgants, SIA "Da & Jo" valdes loceklis ]

Местонахождение

Katlakalna 9A
Rīga, LatvijaКонтактная информация

Э-почта: info@abcidea.lv
Тел.: +371 22080562, +371 22080563