Tālrunis: +371 22080562

Serveru izvietošana mūsu datu centrā

1U
2U
3U / Tower
  • Serveru izvietošana (Colocation) ir pakalpojums, kas ļauj izvietot Jūsu serverus mūsu datu centra telpās, kurām ir liela ātruma pieslēgums Interneta tīklam, kas nodrošina tādus tehniskos apstākļus serveru funkcionēšanai, kā stabila energo barošana, optimāla temperatūra un gaisa mitrums, diennakts stāvokļa monitorings, utt.
  • Ja Jūs izvietojat serverus pie sevis ofisā, Jums ir nepieciešams organizēt gaisa kondicionēšanu serveru telpās, nepārtrauktu energo barošanu, uzstādīt statnes serveru stiprināšanai un izvietošanai., utt. Plus pie tam Jūs saņemsiet iespaidīgus rēķinus par Interneta trafiku, jo pat ar bezlimita trafiku Jūs nevarēsiet turēt pilnvērtīgu web serveri vai datu bāzes serveri informācijas apmaiņai starp Jūsu filiālēm, jo Jums izdalītā josla nebūs pietiekami plata.
  • Šīs visas problēmas risina pakalpojums Colocation. Jūsu serveris jutīsies ļoti labi, jo viņš atradīsies tieši viņam paredzētajā vidē. Viņam būs ātra, droša izeja uz Internetu, viņš tiks ievietots servera statnēs, viņam tiks piegādāta lieliska nepārtraukta energo barošana, komfortabla gaisa mitruma un temperatūras uzturēšana. Pie tam viņu pieslēgs pie sertificēta tīkla aprīkojuma, kas praktiski izslēdz atteikuma iespēju tīkla pieejas aprīkojuma apkalpošanā.
  • Mēs piedāvājam profesionālu servera izvietošanu (Colocation) mūsu datu centros.
Atrašanās vieta

Katlakalna 9A
Rīga, LatvijaKontaktinformācija

E-pasts: info@abcidea.lv
Tālrunis: +371 22080562, +371 22080563