Mitto Events

Mitto Events ir pasākumu pārvaldības rīku kopums, kas piedāvā plaša spektra pakalpojumus, sākot no Mitto Forms - dalībnieku reģistrācijas, dalības maksu iekasēšanas un biļešu sistēmas (nodrošinot arī ieejas biļešu skenerus) līdz Mitto Online tiešsaistes pasākumu norises vietnei, kas paredzēta attālinātā formātā rīkotiem pasākumiem.

Mitto Forms

image

Mitto Forms ir tiešsaistes reģistrācijas platforma, kas atvieglo organizatoriem darbu, automatizējot reģistrācijas procesu, komunikāciju ar dalībniekiem un apstrādājot dalībnieku iesniegtos datus.

Pasākumu organizatori var izveidot formas, vairākas dalībnieku kategorijas, automātiski ģenerēt ieejas biļetes un sertifikātus par pasākumu apmeklējumu, sekot detalizētai statistikai, izmantot klientu pārvaldības sistēmu (CRM) un daudz ko citu.

Reģistrācijas platforma ir modulāra un pielāgojama pasākuma vajadzībām. Iespēja viena pasākuma ietvaros veidot vairākas dažādas reģistrācijas formas, katrā izmantojot dažādu saturu atbilstoši dažādu dalībnieku kategoriju vajadzībām, atvieglo organizatoru darbu un uzlabo datu atsekojamību un kvalitāti.

Mitto Online

image

Tiešsaistes pasākumu norises vietne, kas paredzēta pasākumiem attālinātā formātā. Lai Jūsu pasākuma apmeklētāji justos komfortabli, mūsu interaktīvā platforma ir balstīta populārāko sociālo tīklu pieredzē un funkcionalitātē, radot lietotājiem intuitīvu sistēmas saskarni. Apmeklētājiem ir pieejamas funkcijas, ar kurām lielākā daļa saskaras jau ikdienā (skatīties tiešraides, sekot notikumiem un apmeklētājiem, komentēt, dalīties, atzīmēt, ka patīk, komunicēt, u.c.).

Šajā vietnē katrs apmeklētājs saskatīs ko līdzīgu un pazīstamu, bet tajā pašā laikā viņiem tiek piedāvāta unikāla pieredze piedalīties pasākumā, komunicēt ar pārējiem apmeklētājiem, pelnīt punktus, aktīvi iesaistoties diskusijās, apmeklēt virtuālos izstāžu dalībnieku stendus un daudz ko citu, nodrošinot maksimālu klātbūtnes sajūtu, cik vien tiešsaistē iespējams.

Savukārt organizatoriem tiek nodrošināta detalizēta statistika par apmeklētāju paradumiem.