Individuālie risinājumi

Jau kopš 2013. gada piedāvājam klientiem individuālu tiešsaistes biznesa risinājumu jeb e-risinājumu izstrādi, palīdzot automatizēt klienta esošos biznesa procesus. Tas nozīmē, ka ikdienas darbs nav jāpārplāno un jāpielāgo jaunas sistēmas prasībām, bet sistēma tiek pielāgota esošajam darba ritmam. Gluži, kā speciāli šūdināts uzvalks vienmēr būs ērtāks, individuāli pielāgotas sistēmas ļauj atvieglot vienu darba procesu, otru nepadarot sarežģītāku. Lai izprastu klienta nepieciešamību, mēs iedziļināmies klienta biznesa specifikā un vairāk kā deviņu gadu laikā, realizējot 120+ projektus, mūsu speciālisti ir padziļināti apguvuši know-how nozarēs, sākot no tipogrāfijas, līdz liellopu nagu kopšanai. Kas mums ļauj klientiem piedāvāt inovatīvus risinājumus, kuri līdz šim netiek izmantoti viņu nozarē, pārnesot pieredzi no pilnīgi nesaistītiem uzņēmumiem citās nozarēs (protams, ievērojot visus konfidencialitātes pamatprincipus).

Ieguvumi e-risinājumu ieviešanā:

  1. Mazāk kļūdas - samazināta cilvēcisko kļūdu iespējamība;
  2. Vairāk datu - iespēja ievākt daudz vairāk un detalizētākus datus;
  3. Pārskatāmība - iespēja jebkurā brīdī saņemt aktuālā brīža atskaites;
  4. Automatizācija - iespēja automatizēt regulārus procesus, kas identiski atkārtojas, tādējādi pilnībā izslēdzot cilvēcisko kļūdu (Punkts Nr. 1);
  5. Laiks - ietaupījums darbinieku laikā, tātad arī tieši proporcionāli, darba spēka izmaksās.

Laika ietaupījums un ieguvums

Ja pārskatāmība un kļūdu iespēja nav matemātiski izmērāma, tad laika un darba spēka izmaksas - ir. Aizpildot šo kalkulatoru, Jūs varat aprēķināt, kāds būtu finansiālais ietaupījums.

Sīkākai informācijai - sazinieties ar mums! Labprāt, piemeklēsim Jums atbilstošāko risinājumu un izstāstīsim mūsu klientu veiksmes stāstus, veicot uzņēmuma attīstīšanu, izmantojot e-risinājumus.

Aprēķini potenciālo ietaupījumu

Ietaupītais laiks dienā
(minūtes / 1 darbiniekam):
Darbinieku skaits:
Neto alga (EUR / mēnesī):
Periods Laiks Ietaupījums
Dienā0:00 h0.00 EUR
Mēnesī0:00 h0.00 EUR
Gadā0:00 h0.00 EUR