Par mums

Uzņēmums SIA "ABC idea" dibināts 2010. gadā. Uzņēmums savu darbību iesāka ar diviem informāciju tehnoloģiju pakalpojumiem - IT apkalpošanas ārpakalpojums un kā hostinga pakalpojumu sniedzējs. Pieaugot klientu lokam, klienti sāka izrādīt interesi par mājas lapu izstrādi un uzlabojumiem, kā rezultātā, izanalizējot iespējas un tirgus situāciju Latvijā, paralēli hostinga pakalpojumiem sākām piedāvāt arī mājas lapu izstrādes un uzturēšanas pakalpojumus.

Pieaugot kopējam klientu skaitam un proporcionāli arī pieaugot ikmēneša izrakstāmo rēķinu skaitam, uzņēmuma iekšienē tika pieņemts lēmums pašu vajadzībām izstrādāt rēķinu izrakstīšanas un administrēšanas sistēmu, kas lika pamatakmeni biznesa risinājumu izstrādes pakalpojumam. Ar laiku kienti, kuri saņēma rēķinus par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, aizvien vairāk sāka interesēties par to, kādu programmatūru mēs izmantojam rēķinu izrakstīšanai un apmaksu atsekošanai. Pieaugot klientu interesei, tiek nolemts iekšējo rēķinu sistēmu pielāgot tā, lai to varētu izmantot arī citi uzņēmumi. Faktiski šo mirkli var uzskatīt par rēķinu izrakstīšanas platformas www.tavirekini.lv pirmsākumu. Tas notika tālajā 2013. gadā, taču šodien Tavirekini.lv ir populārākā tiešsaistes rēķinu un pavadzīmju izrakstīšanas platforma Latvijā ar vairāk kā 1800 klientiem.

Izstrādājot mājas lapas un interneta veikalus dažādām biznesa sfērām, mēs ieguvām neizmērojamu pieredzi un, meklējot aizvien izaicinošākus projektus, sākām piedāvāt individuālu biznesa risinājumu izstrādi, kas ļauj uzņēmumiem nevis pielāgot savu darbību programmatūrai, bet programmatūru pielāgot uzņēmuma darbībai un profilam, tādējādi atvieglojot ikdienas darbu, ietaupot laiku un neliekot mainīt līdzšinējos uzņēmuma darbības pamatprincipus. Starp klientiem, kam esam izstrādājuši individuālus biznesa risinājumus ir uzņēmumi no tādām nozarēm, kā - auto riepu tirgošana, tipogrāfija/poligrāfija, celtniecība, logu ražošana, nekustamā īpašuma tirdzniecība, mēbeļu tirgošana, sporta līgas (hokeja un basketbola entuziasti), pasākumu organizēšana, u.c..

Uzņēmumam attīstoties un gūstot ļoti plašu pieredzi, it sevišķi pasākumu loģistikā, tika pieņemts lēmums izstrādāt savu pasākumu dalībnieku reģistrācijas platformu. Šis bija Mitto Events rašanās mirklis. Kā pirmais pakalpojums no Mitto Events klāsta - Mitto Forms tiek publiski piedāvāts jau kopš 2018. gada nogales. Mūsu nākamais Mitto Events produkts - Mitto Online ir tapis tikai pateicoties krīzes situācijai, kuras laikā pasākumu organizētāji, meklējot iespējas nepārtraukt savu darbību, izmisīgi meklēja alternatīvas klātbūtnes pasākumiem. Mitto Online platforma ļāva pasākuma organizētājiem pārnest pasākumu virtuālā vidē vai veidot hibrīdpasākumus, ja epidemioloģiskā situācijā ļāva ierobežotas pieejamības klātbūtnes iespējas. Kā būtisku ieguvumu no hibrīdpasākumiem liela daļa pasākumu organizētāju ir minējusi iespēju piesaistīt A+ līmeņa runātājus, kas savas aizņemtības vai citu apstākļu dēļ nekad nebūtu piedalījušies attiecīgajos pasākumos.

Šodien uzņēmums savu darbību pozicionē kā individuāli izstrādātu biznesa sistēmu izstrādātājs un konsultants, paralēli tam nodrošinot pašu izstrādātus tiešsaistes risinājumus dažādām uzņēmējdarbības nozarēm.

Nodibināts SIA "ABC idea"

Uzsākot savu darbību, uzņēmums sāk aktīvi piedāvāt IT apkalpošanas ārpakalpojumus un hostinga pakalpojumus.

2010. gada aprīlis

Sākam piedāvāt biznesa risinājumu izstrādi

Izvērtējot klientu pieprasījumus, sākam piedāvāt individuālu biznesa risinājumu izstrādi un konsultācijas.

2013. gada janvāris

Izstrādāts Tavirekini.lv

Pēc klientu vēlmēm, iekšējai lietošanai paredzētā rēķinu un pavadzīmju sistēma tiek palaista publiski, kā SaaS pakalpojums.

2013. gada jūnijs
Par Tavirekini.lv

Pārtraukts IT apkalpošanas ārpakalpojums

Izvērtējot uzņēmuma attīstības stratēģijas tiek pārtraukta IT infrastruktūras apkalpošanas un datortīkla administrēšanas pakalpojumu sniegšana.

2016. gada novembris

Izstrādāts Mitto Forms

Ņemot vērā uzkrāto pieredzi pasākumu organizācijas industrijā un izvērtējot attīstības iespējas, tiek izstrādāts tiešsaistes rīks pasākumu nozarei.

2018. gada decembris
Par Mitto Events

Izstrādāts Mitto Events

Balstoties uz gūto pieredzi izstrādājot Mitto Forms un strauji pieaugošo pieprasījumu pēc hibrīdpasākumiem, tiek izstrādāta pasākumu tiešsaistes platforma Mitto Events.

2020. gada novembris
Par Mitto Events

Pārtraukta hostinga un VPS pakalpojumu sniegšana

Turpinot uzņēmuma attīstības stratēģiju, tiek pārtraukta hostinga un VPS pakalpojumu sniegšana.

2021. gada oktobris

Izstrādāts Covid-19 verify

Sekojot tirgus tendencēm un mainīgajiem Ministru Kabineta noteikumiem, tiek izstrādāts Covid-19 sertifikāta pārbaudes rīks priekš specializētām Android svītrkodu lasītāja lāzerierīcēm.

2021. gada novembris

Strādājam pie jauna projekta!

Jaunumus gaidiet jau drīzumā!

2024. gada jūlijs